• Головна
  • Новини
  • Лучани вимагали від учасників Хресної ходи вийти з Московського Патріархату...

Лучани вимагали від учасників Хресної ходи вийти з Московського Патріархату

13.08.2014, 11:37
Лучани вимагали від учасників Хресної ходи вийти з Московського Патріархату - фото 1
Хресна хода у Луцьку за загиблими у Другій світовій війні стала причиною заторів на дорогах та протестів з боку опонентів Московського Патріархату.

IMG_3275w-a.jpgХресна хода у Луцьку за загиблими у Другій світовій війні стала причиною заторів на дорогах та протестів з боку опонентів Московського Патріархату.

Традиційна хресна хода від храму Всіх Святих землі Волинської до Свято-Покровської церкви, під час якої ковчег із часточками мощів та інші святині перенесли до Покровського храму, відбулася 10 серпня, повідомляють Волинські новині.

Однак цього разу священнослужителів Волинської єпархії УПЦ (МП) та вірян чекав неприємний сюрприз. Так, окремі лучани прийшли на меморіальний комплекс «Вічна Слава» не лише для того, аби схилити голову у праведній молитві, а й для висловлення власного протесту.

«Україні – українську Церкву», «Кирил – не наш патріарх», «Краяни, чому ви досі в МП»: протестувальники саме з такими гаслами чекали церковних діячів біля меморіалу.

Утім, активісти не завадили провести загальну молитву за загиблими під час бойових дій краянами.

Варто зазначити, що маршрут хресного ходу розпочався із проспекту Соборності. Потім процесія рухалася проспектом Перемоги, вулицею Винниченка, Театральним майданом, вулицею Лесі Українки, майданом Злуки, й, на завершення, - вулицею Данила Галицького.

Протягом хресної ходи на вулицях міста спостерігалися величезні затори.