Львівський митрополит РКЦ отримав іменний годинник від голови Тернопільської ОДА

20 квітня, 12:24
Католики
Львівський митрополит РКЦ отримав іменний годинник від голови Тернопільської ОДА - фото 1
Днями заступник голови Громадської ради при Тернопільській ОДА Іван Іскерський здійснив візит до Львівської єпархії Римо-Католицької Церкви з нагоди  відзначення 60-річчя з дня народження Мечислава Мокшицького, Архиєпископа Митрополита Львівського та голови Конференції римо-католицького єпископату України.

Голова Тернопільської ОДА Володимир Труш привітав Архиєпископа Митрополита Львівського Мечислава Мокшицького, побажав йому здоров’я, довгих і щасливих років життя, сповненого християнських подвигів і любові до ближніх, та нагородив іменинним годинником.

Про це інформує Gazeta1.

Львівський митрополит РКЦ отримав іменний годинник від голови Тернопільської ОДА - фото 70932

 

До привітань приєдналася і Громадська рада при Тернопільській ОДА. Її представником Іваном Іскерським особисто передано вітальні грамоти від Володимира Труша та голови Громадської ради Валерія Федорейка, в яких відзначено активну участь Владики Мечислава Мокшицького у процесах становлення української державності та висловлено побажання довгих років життя і здійснення жертовної пастирської праці на благо нашої незалежної України.

Мечислав Мокшицький був особистим секретарем святого Папи Івана Павла ІІ, а в 2005-2007 рр. – його наступника Папи Бенедикта XVI. У 2007 році Папа Бенедикт призначив його єпископом-коад’ютором Львівської Архидієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні та уділив єпископські свячення. 21 жовтня 2008 року, в зв’язку з відставкою Львівського Митрополита кардинала Мар’яна Яворського, Мечислав Мокшицький очолив Львівську архидієцезію та відбулося урочисте введення на престол.