Львів’ян закликають допомогти зробити подарунки до Миколая для самотніх літніх людей

23 листопада, 15:58
Суспільство
Львів’ян закликають допомогти зробити подарунки до Миколая для самотніх літніх людей - фото 1
Волонтери "Майстерні милосердя", яка діє при Патріаршій комісії душпастирства охорони здоров’я УГКЦ, організовують для жителів Львівського геріатричного пансіонату свято до Дня Святого Миколая. Запрошують усіх небайдужих львів’ян допомогти з подарунками і підготувати частування у Святвечір.

Про це інформує "Майстерня милосердя", передає "Еспресо.Захід".

"Це наша щорічна акція для підтримки стареньких літніх людей, в яких не залишилося нікого. На 19 грудня поїдемо до них з подарунками, а на Святвечір хочемо приготувати традиційне свят вечірнє частування. Ми вже розпочали підготовку подаруночків до Свята Миколая. Дуже потребуємо допомоги солодощами, мандаринками, яблуками, апельсинками, шкарпетками. Усі ці речі можна принести до 15-16 грудня або дуже сердечно просимо допомогти коштами і ми закупимо подарунки", – розповіла Мирослава Полець, координаторка "Майстерні милосердя".

У призначенні платежів просять вказувати у призначенні платежу-допомога будинку старших.

А ще волонтери "Майстерні милосердя" уже почали підготовку до організації Святвечора для стареньких, які мешкають у геріатричному пансіонаті, що у Львові на вул. Медової Печери, 71. Тут проживають близько 300 одиноких старших людей.

"Уже 3 роки підряд ми готуємо для стареньких усі 12 страв на Святвечір. Усе буде, як удома: вареники, голубці, страви з грибочків з Карпат. Ми стараємося зробити усе, щоб люди відчули свято. Тому вже відтепер потребуємо допомоги небайдужих благодійників", – каже Мирослава Полець.

Реквізити для допомоги:

картка Приватбанку 5457 0822 7305 1875 на ім’я Карвацька Іванна (с.Севастіяна).

Телефон для довідок: 0504173560; 0967203072.

Нагадаємо, у Львові стартує акція "МиколайКо-2021". Діти-сироти і ті, що ростуть у малозабезпечених родинах, написали листа Святому Миколаю, а львів’ян з дітьми запрошують в "Оселю Святого Миколая" у Митрополичих садах.