• Головна
  • Проекти
  • «Майбутнє демократії в Україні» обговорять у Львові учасники П'ятого екуменічного соціального тижня...

«Майбутнє демократії в Україні» обговорять у Львові учасники П'ятого екуменічного соціального тижня

14.09.2012, 09:43
«Майбутнє демократії в Україні» обговорять у Львові учасники П'ятого екуменічного соціального тижня - фото 1
24-30 вересня у Львові триватиме 5-й Екуменічний соціальний тиждень (ЕСТ). Ювілейний захід буде присвячений питанням розвитку демократії в Україні та динаміці громадянського суспільства.

Соцтиждень.jpg24-30 вересня у Львові триватиме 5-й Екуменічний соціальний тиждень (ЕСТ). Ювілейний захід буде присвячений питанням розвитку демократії в Україні та динаміці громадянського суспільства.

Учасники обговорюватимуть питання співпраці між владою, громадськими організаціями, церковними установами, освітянами та представниками бізнесу задля розвитку суспільства та впровадження таких проектів, як інклюзивна освіта, соціальне підприємництво, мікрокредитування.

Ділитимуться досвідом гості з Франції, Канади, США, Нідерландів, Італії, а також експерти з України.

Заплановані заходи: академічна конференція, семінар-обмін щодо досвіду міжсекторного партнерства та семінар-кафе, присвячений свободі слова в Україні, круглі столи, майстер-класи, візити до соціальних організацій, показ фільму "Срібна земля", виставка-ярмарок соціальних організацій, концерт за участю людей з особливими потребами.

Передбачено цікаві заходи і для молоді: робоча майстерня, у якій розглядатимуть ставлення молоді до демократії, зустріч Тезе і показ фільму про демократію, знятий студентами Магістерської програми екуменічних наук.

Зареєструватися та переглянути програму 5-го ЕСТ можна на новому сайті Екуменічного соціального тижня esweek.org.ua