Мера Самбора оштрафували за масове освячення відділу освіти

Мера Самбора оштрафували за масове освячення відділу освіти - фото 1
Поліція склала протоколи за порушення карантину на міського голову Самбора Юрія Гамара та керівницю міського відділу освіти Любов Войтко. Чиновники 14 липня влаштували урочисте відкриття нового приміщення управління освіти, де були присутні понад 30 осіб.

Запросили також священика, який освятив приміщення. Інформацію про це оприлюднили на сторінці Самбірської міськради у Facebook, де її помітили поліцейські, пише ZAXID.NET.

У поліції не повідомляють, про який саме захід йдеться. Однак на офіційному сайті Самбірської міськради розміщено повідомлення про урочисте відкриття нового приміщення управління освіти, яке відбулося 14 липня за участі міського голови та керівника відділу освіти.

Відділ освіти відкрили у приміщенні колшньої дитячої лікарні. На оприлюднених мерією фотографіях видно, як в одній кімнаті зібралося понад три десятки людей без масок та дотримання дистанції. А освячення приміщення здійснює декан Самбірський о. Богдан Добрянський.

Як повідомили у поліції, на порушників склали протоколи про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) КУпАП. Їм загрожує від 34 тис. грн штрафу.

Як зазначив міський голова Самбора Юрій Гамар, він не отримував жодного офіційного документа на ознайомлення та не підписував жодного протоколу про порушення умов карантину.

«У нас відбулася розмова із поліцейськими. Але жодних протоколів про порушення умов карантину я не бачив і не підписував», – зазначив Юрій Гамар.

Далі матеріали про порушення передадуть до суду. Але, як показують схожі випадки, порушникам часто вдається уникнути відповідальності.