"Ми відчуваємо солідарність і підтримку мільйонів європейців по всьому світу", — владика Богдан Дзюрах у Мюнхені

27 вересня, 10:10
Україна і світ
"Ми відчуваємо солідарність і підтримку мільйонів європейців по всьому світу", — владика Богдан Дзюрах у Мюнхені - фото 1
Архиєпископ Мюнхена і Фрайзінга кардинал Рейнхард Маркс у катедральному храмі Мюнхена 25 вересня очолив Літургію, в якій взяли участь представники різних національностей. Богослужіння проходило в межах загальнонаціонального міжкультурного тижня. Також на цю Літургію запросили Апостольського екзарха для українців візантійського обряду Німеччини та Скандинавії владику Богдана Дзюраха.

Владика Богдан Дзюрах, звертаючись до духовенства і вірних, подякував за їхню особливу підтримку українського народу, який боронить свою землю від російського загарбника.

"Належати до одного Тіла Христового означає розділяти між собою радощі та печалі. Наша українська громада вже понад вісім років живе з серцем, обтяженим скорботою та журбою, які спричинила війна, що її Росія веде проти нашого народу, спершу приховано впродовж багатьох років, а з 24 лютого — відкрито і нещадно. Однак у цих випробуваннях ми не почуваємо себе самотніми. Ми відчуваємо постійну Божу поміч і розраду, а також вірну і люблячу солідарність і підтримку мільйонів європейців та людей доброї волі по всьому світу", - сказав єпископ УГКЦ.

'Ми відчуваємо солідарність і підтримку мільйонів європейців по всьому світу', — владика Богдан Дзюрах у Мюнхені - фото 99802

Владика Богдан закликав усіх вірян молитися за мир: "Я прошу вас, попри те що кожен із нас буде приносити свої турботи перед Божий престол, сьогодні знову спільно помолитися за мир у нашій Батьківщині — в Україні, і тим самим — в усій Європі. Нехай Бог, який є нашим Отцем, зішле нам цей довгоочікуваний дар миру! Нехай Він зробить нас усіх миротворцями!"

Архиєпископ Рейнхард Маркс у своєму слові до присутніх в храмі висловив свою солідарність з українським народом і засудив загарбницьку війну Росії.