Міліція розшукує вбивць священика в Сумах (оновлено)

13.12.2012, 12:29
Міліція розшукує вбивць священика в Сумах (оновлено) - фото 1
Причиною смерті настоятеля Троїцького собору Української Православної Церкви (Московський Патріархат) стали вогнепальні поранення в груди.

Галан.w.jpgПричиною смерті настоятеля Троїцького собору Української Православної Церкви (Московський Патріархат) стали вогнепальні поранення в груди. Про це РІСУ повідомила начальниця сектору зв’язків з громадськістю Управління Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області Ельвіра Біганова.

Вона запевнила, що правоохоронці роблять все можливе, щоб знайти зловмисника. Наразі ведеться робота зі свідками і представниця УМВС просить всіх, хто має хоч якусь інформацію про обставини вбивства священика або осіб, що скоїли цей злочин, повідомити за телефонами в Сумах (код міста 0542) 61-17-92, 667-025, 667-027, 667-126, або 102. Анонімність гарантується.

Пославшись на таємницю слідства, Ельвіра Біганова сказала, що це вся інформація, яку вона може зараз надати.

Нагадаємо, 12 грудня близько 20 години вечора поблизу будинку №24 по вулиці Троїцька, поблизу Троїцького собору, було знайдене тіло клірика Сумської єпархії УПЦ (МП), архимандрита Трифілія (Галана).

Особа загиблого священика викликала неоднозначну реакцію з боку мешканців Сум. Так, за повідомленням сайту «Релігія в Україні», 15 липня 2011 року на сумському сайті «Данкор» з'явилася публікація "Собор разврата", в якій автор – дядько 15-річного хлопчика – заявив про спробу архимандрита спокусити підлітка до гомосексуального акту.

«Випадок з моїм племінником був мало не з другого десятка і це тільки з тих, що знають місцеві .... Тобто, це далеко не разова пригода, педофіла не зупиняє навіть проломлений родичами потерпілих череп, повалявшись в лікарні, він знову береться за своє», – написав автор публікації, закінчивши статтю зверненням «до всіх, хто якимсь чином постраждав, був свідком його діянь або знає що-небудь ще про священнослужителя, писати на пошту max_maers_z@rambler.ru. Стаття зібрала рекордну кількість коментарів на 13 сторінках.