Міський голова Косова готовий допомогти вірянам УПЦ МП переїхати до Росії

Міський голова Косова готовий допомогти вірянам УПЦ МП переїхати до Росії - фото 1
Юрій Плосконос, міський голова Косова, звернувся до єпископа Хотинського Веніаміна, тимчасового керівника Івано-Франківською УПЦ МП.

У своєму листі очільник Косова зазначив, що готовий всіляко посприяти вірянам УПЦ Московського Патріархату переїхати на проживання в РФ, пише Фіртка.

«Мій скромний життєвий досвід вчить довіряти діям, а не словам. Нагадаю вам, що агресія рф триває більше як 8 років і з 2014 року до моменту широкомасштабного вторгнення Україна втратила 5% своєї території і вбито понад 14 тисяч українських громадян.

Увесь цей час УПЦ МП заперечувала факт російської агресії, а Предстоятель УПЦ МП Онуфрій в своїх публічних виступах стверджував, що в Україні відбувається громадянська війна. Тобто всі оті 8 років УПЦ МП була інструментом людиноненависницької російської імперії в її спробах повернути собі колишню колонію – Україну», - пише Плосконос.

Чоловік також додав, що міська рада готова всіляко посприяти, аби прихожани УПЦ МП переїхали на проживання в Росію.

«Адже влада рф прийняла багато різноманітних програм для громадян, які відчувають себе частинкою «русского міра».

Що стосується заклику зробити все можливе, щоб «щоб були відчинені храми парафій, які були незаконно зачинені», доведу до відома, що в м. Косів двері «храму» були відчинені протизаконно, оскільки Косівська парафія УПЦ МП не зареєстрована в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб», - пояснив міський голова.

Міський голова Косова готовий допомогти вірянам УПЦ МП переїхати до Росії - фото 96208
Міський голова Косова готовий допомогти вірянам УПЦ МП переїхати до Росії - фото 96209