Митрополит Борис Ґудзяк закликав українську молодь попри війну вступати в УКУ

13 серпня, 10:12
Католики
Митрополит Борис Ґудзяк закликав українську молодь попри війну вступати в УКУ - фото 1
У цей ключовий час одним зі способів нашого захисту, нашого свідчення є показати, що агресор і його війна не може перекреслити наших надій, нашого покликання, наших можливостей і талантів. Попри небезпеки, біль і страх заохочую вас вступати на вище навчання.

Із таким закликом владика Борис Ґудзяк, архиєпископ і митрополит Філадельфійський та президент Українського католицького університету, звернувся до молоді України.

«Дорогі батьки та абітурієнти, запрошую вас дізнатися більше і вступати до університету, навчання в якому допоможе вам служити людям, Богові й нашій країні. Батьки, підтримайте своїх дітей у цьому прагненні. Не вагайтеся! Вчіться! Готуйтеся до майбутнього, бо майбутнє є», — зазначив владика Борис у зверненні.

Президент УКУ зауважив, що український народ пережив «ще не таке». Він пригадав досвід патріарха Йосифа Сліпого, засновника університету, який 18 років провів у концтаборах і маючи 71 рік створив університет. «Для вас, для нас», — наголосив владика Борис.

«Цей університет вас чекає! Чекає вас Україна, чекає вас світ. Приходьте, вчіться й окрилені служіть світові й Україні! Ви надто потрібні, ви надто цінні, щоби війна, якийсь ворог людського роду перекреслював ваше покликання і Господні плани для вас», — сказав митрополит Філадельфійський.

З навчальними програмами УКУ можна ознайомитися тут.