Митрополит Епіфаній - журналістам: Бережіть спокій та прагнення до істини у ваших душах

06.06.2021, 14:46
Культура
Митрополит Епіфаній - журналістам: Бережіть спокій та прагнення до істини у ваших душах - фото 1
Предстоятель ПЦУ Епіфаній 6 червня привітав журналістів з їхнім професійним святом.

"У Священному Писанні неодноразово наголошується на важливості правди та неприпустимості брехні, яка є гріхом. Спаситель називає спраглих правди людей «блаженними» (Мф. 5: 6). Знаходити правду, боротися за неї та відстоювати її – непроста місія, покладена зокрема і на журналістів", - написав першоєрарх у себе на Фейсбуці.

"Сьогодні вітаю вас, дорогі журналісти, із професійним святом. Бережіть спокій та прагнення до істини у ваших душах. Правда, що ви її ширите між людей, є протиотрутою до невігластва й брехні, від яких зростають образи, чвари та конфлікти", - додвів він.

Митрополит Епіфаній наголосив на важливості ролі журналіста під час гібридної російсько-української війни.

"Сьогодні бачимо, як агресор активно використовує дезінформацію, вкиди та фейкові новини у гібридній війні. На жаль, вона – попри незвичне слово «гібридна» у назві, що ніби дистанціює нас від обстрілів – вбиває українських синів і доньок по-справжньому. Ви дійсно стали оборонцями інформаційного фронту, несучи слово правди та викриваючи брехню, розповідаючи відверті, неприкриті людські історії.
Нехай ваше слово буде чесним, перо – гострим, совість – чистою, а шлях – осяяний Божим благословенням. З Днем журналіста!".