Митрополит Епіфаній освятив та передав будинки для родин, які втратили житло внаслідок війни

Митрополит Епіфаній освятив та передав будинки для родин, які втратили житло внаслідок війни - фото 1
Митрополичий фонд Православної Церкви України завершив будівництво першої черги тимчасового комфортного житла для українських родин, чиї домівки були зруйновані окупантами. Перші будинки сьогодні, 30 серпня 2022 року, було передано родинам в с. Андріївка на Київщині.

За повідомленням пресслужби ПЦУ, митрополичий фонд Православної Церкви України завершив будівництво першої черги тимчасового комфортного житла для українських родин, чиї домівки були зруйновані окупантами. Перші будинки сьогодні, 30 серпня 2022 року, було передано родинам в с. Андріївка на Київщині.

Митрополимт Епіфаній завітав до кожної сім‘ї, поспілкувалися з ними та передали житло у їхнє користування.

Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній звершив освячення будинків.

«Вітаю вас з освяченням цього прекрасного будинку, який побудований за кошти Митрополичого Фонду Православної Церкви України та Андрія Мацоли. Ми до вас першими завітали та розпочинаємо цей великий проект. Нехай Господь благословляє, оберігає вас та дає сили далі жити й будувати своє життя, пам‘ятаючи, що Господь завжди з нами», – сказав Митрополит Епіфаній.

Ця соціальна ініціатива Митрополичого Фонду отримала 20 мільйонів гривень від голови Меценатської ради Фонду Андрія Мацоли. На ці кошти в рамках програми допомогти сім’ям, які постраждали від війни, буде зведено будинки для 50-и родин.