Митрополит Епіфаній освятив у Тернополі новий храм

01 червня, 11:39
Православні
Митрополит Епіфаній освятив у Тернополі новий храм - фото 1
Пребуваючи з візитом на Тернопільщині Митрополит Епіфаній 31 травня 2023 року звершив в обласному центрі освячення новозбудованого храму на честь Вознесіння Господнього та Божественну літургію у ньому.

Після прочитання Євангелія Предстоятель виголосив проповідь, інформує сайт ПЦУ.

«Храм є особливим місцем для всіх християн, місцем посвяченим, адже свого часу Господь кожного буде зустрічати у ньому як добрий і люблячий Батько. Як мати чекає своїх дітей, намагаючись їх добре пригостити, так і Отець наш Небесний постійно очікує нас – очікує на наше покаяння, на те, щоб ми змінились, преобразились і стали кращими. Господь прагне спасіння кожного із нас, але багато залежить і від нас самих», – сказав вершоєрарх ПЦУ.

«Гріх, який ми чинимо повсякденно, віддаляє нас від Бога, стримуючи наші стосунки з Ним. Ми будуємо цю невидиму стіну, яка нас розділяє. І якщо ми тривалий час не приступаємо до Таїнств Покаяння і Причастя, то духовно мертвіємо. А в храмі ми можемо долучитись до Таїнств і приймаючи під виглядом хліба і вина животворчі Тіло і Кров Христові – єднатися з Ним. Також в храмі ми маємо можливість покаятися і через священника отримати прощення наших гріхів від самого Бога», – додав Його Блаженство, говорячи про важливість і значення храму в житті християнина.

Під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.
Також Митрополит Епіфаній возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

На завершення богослужіння Митрополит Епіфаній привітав громаду зі знаменною подією, вручив єпископу Тернопільському і Теребовлянському Павлу памʼятну панагію та відзначив настоятеля храму черговою богослужбовою нагородою – правом носіння митри.

Перебуваючи у Тернополі Митрополит Епіфаній відвідав місцевий навчально-реабілітаційний центр для дітей з ДЦП.

Митрополит Епіфаній освятив у Тернополі новий храм - фото 115314

Предстоятель ПЦУ поспілкувався з особливими дітками, молоддю, керівництвом й співробітниками, оглянув приміщення центру та разом з учнями 10-12 класів виготовив картину в техніці «вовняна акварель».

На завершення свого візиту Його Блаженство подарував закладу ікону святого сімейства.