Митрополит Епіфаній відвідав Міжнародний дитячий центр «Артек»

23 вересня, 15:03
Православні
Митрополит Епіфаній відвідав Міжнародний дитячий центр «Артек» - фото 1
Предстоятель ПЦУ 22 вересня 2023 року відвідав Міжнародний дитячий центр «Артек» у Пущі-Водиці, в якому оздоровлюються діти з усієї України, котрі потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

За повідомленням офіційного сайту ПЦУ, Предстоятеля автокефальної Української Православної Церкви супроводжував капелан Медичних сил ЗСУ протоєрей Олександр Сівченко.

Гендиректор центру Сергій Капустін розповів про діяльність закладу, презентував основні виховні програми та проєкт «100 Перемог України очима дітей».

Також Митрополит Епіфаній поспілкувався з педагогічним колективом про соціально-психологічну реабілітацію дітей, які постраждали внаслідок війни, ознайомився з діяльністю Інноваційного освітнього і Культурно-мистецького центрів та з умовами проживання дітей з інвалідністю на візках. Окрім того, він взяв участь у створені найбільшого полотна – побажання Захисникам України, залишивши на ньому відповідний напис, відвідав дитячий флешмоб та звернувся до артеківців зі словом.

«Ви наше майбутнє, від якого багато залежить, тож ви покликані навчатися, вдосконалюватися і духовно зростати. Усі ми маємо бути добрими, мудрими і люблячими. А любов є основною чесною, яка має панувати у нашому житті. Тож якщо ми будемо підтримувати один одного і проявляти любов, то побачимо, що світ навколо нас стане кращим. Любов об’єднує, а добро, правда, життя і світло перемагають завжди, так буде і в нашому випадку. Тож нехай Боже благословення перебуває над усіма нами. Бажаю, щоб ви були здоровими, щасливими й завжди посміхалися», – зокрема сказав Митрополит ПЦУ.

На завершення візиту до Міжнародного дитячого центру «Артек» Предстоятель ПЦУ звершив молитву у місцевій каплиці на честь святої великомучениці Варвари й поспілкувався з дітьми. Відповідаючи на запитання юних українців Митрополит Епіфаній розповів про своє навчання у школі, шлях до священства, історію Української Церкви та закликав спрямовувати їхню завзяту енергію до добра, вчитися відповідальності та любові до Батьківщини.