• Головна
  • Новини
  • Митрополит УПЦ (МП) Агафангел просить Президента Януковича заступитися за начальника Одеського порту...

Митрополит УПЦ (МП) Агафангел просить Президента Януковича заступитися за начальника Одеського порту

28.07.2011, 10:41
Митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел просить Президента Віктора Януковича сприяти об'єктивному розгляду кримінальної справи, порушеної проти начальника Одеського морського торговельного порту Миколи Павлюка.

Митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел просить Президента Віктора Януковича сприяти об'єктивному розгляду кримінальної справи, порушеної проти начальника Одеського морського торговельного порту Миколи Павлюка. Про це повідомляє Український тиждень із посиланням на Українські новини.

"Прошу Вашого сприяння в об'єктивному розгляді й передачі судової справи в Одеську область", - сказано у зверненні митрополита до Президента.

Митрополит Агафангел зазначає, що, будучи церковнослужителем, не має права судити про обґрунтованість підозр щодо Павлюка, однак вважає своїм обов'язком просити особистого втручання в ситуацію Януковича.

"Своїм багаторічним служінням на посту начальника Одеського порту Микола Пантелеймонович проявив себе як неабияких здібностей керівник, зробив для збереження і збільшення підприємства й морської галузі України більше, ніж хто-небудь", - сказано у зверненні.

У ньому також перераховуються заслуги Павлюка: участь у відродженні Спасо-Преображенського кафедрального собору й Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря в Одесі, інших церков, а також шефство порту над дитячими будинками й притулками для старих, допомога інвалідам, ветеранам війни й праці.

Нагадаємо, раніше прокуратура Одеської області порушила справу за фактом незаконної здачі в оренду будівлі готелю "Одеса", розташованої біля Одеського морського вокзалу.

Пізніше Генеральна прокуратура передала справу в прокуратуру Криму, де її було перекваліфіковано й порушено вже проти Павлюка.

22 липня співробітники прокуратури Криму затримали в Києві Павлюка, пізніше його помістили у слідчий ізолятор у Сімферополі.

25 липня суд звільнив Павлюка під заставу, але незабаром він був госпіталізований в Одесі у зв'язку з різким погіршенням здоров'я.

За словами його адвоката Сергія Ємця, 29 липня Павлюк має з'явитися до слідчого прокуратури Криму й у Центральний райсуд Сімферополя, при тому цього дня суд може заарештувати його підзахисного.