• Головна
  • Новини
  • Міжнародна виставка «Вербна неділя» знайомить відвідувачів з культурою православ'я...

Міжнародна виставка «Вербна неділя» знайомить відвідувачів з культурою православ'я

23.03.2010, 16:37
Міжнародна виставка «Вербна неділя» знайомить відвідувачів з культурою православ'я - фото 1
У виставці беруть участь монастирі та парафії УПЦ, видавництва, майстри церковних та народних ремесел з України, Росії та Білорусі.

exklusiv.gifV2.jpg КИЇВ – З 23 по 27 березня з благословення Митрополита Володимира виставкова фірма «Експоарт» організовує і проводить святкову Дев'яту Міжнародну духовно-просвітницьку виставку «Вербна неділя» для киян і гостей міста.

v1.jpgУ виставці беруть участь монастирі та парафії УПЦ, видавництва, майстри церковних та народних ремесел з України, Росії та Білорусі. На виставці представлений великий вибір духовної літератури українських, білоруських, російських видавництв, у тому числі церковне начиння, ікони, ювелірні вироби, фарфор, кераміка, ладан, аудіо-, відео-, DVD-продукція, мед і багато іншого.

«Основна мета виставки – духовно-просвітницька, так як часто люди бояться підійти до священика, зайти в храм, а тут є не тільки духовна література, аудіо та відео продукція, але й представники духовенства, яким можна поставити запитання. Також важливою складовою виставок завжди були концерти духовної музики та лекції про православ'я. Для багатьох людей, судячи з сотень відгуків, ці виставки, які ми проводимо вже дев'ятий рік, стали першим знайомством зі світом православ'я, а часто і кроком у бік православної Церкви», –  сказав кореспонденту РІСУ Олександру Бойку організатор виставки директор «Експоарт» Андрій Манжос.

Виставка відкрита для відвідувачів з 10.00 до 20.00, за адресою: м. Київ, вул. Московська, 3, ДК "Арсенал", м. Арсенальна.