"Моліться за Церкву та за мир у світі й в Україні", - Папа сьогодні звернувся до паломників

03 серпня, 14:45
Католики
"Моліться за Церкву та за мир у світі й в Україні", - Папа сьогодні звернувся до паломників - фото 1
У вітаннях, звернених до учасників загальної аудієнції, Папа Франциск не забув згадати про Україну.

Після липневої перерви відновилися зустрічі щосереди Папи Франциска з паломниками. Наприкінці загальної аудієнції, що відбулася в залі Павла VI у Ватикані 3 серпня 2022 р., вітаючи польськомовних учасників, Святіший Отець зазначив, що йому відомо, що в серпні чимало поляків здійснюють піші прощі до санктуарію на Ясній Горі в Ченстохові та до інших Марійських святинь.

«Прошу вас жертвувати тягарі ваших прощ також і в намірі Церкви та за мир у світі, особливо, в Україні», – сказав Папа. Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Звертаючись до Сестер Згромадження Святої Єлизавети, які зібралися в Римі на період духовної віднови, Папа промовив:

«Чимало з них працюють в Україні. Нехай же Божа Мати здобуде щедрі Божі благодаті для них і для людей, яким вони допомагають», – побажав він.

Вітаючи франкомовних паломників, Святіший Отець підкреслив, що Господь «супроводить нас, коли ми переходимо через страждання, крокує пліч-о-пліч, щоби давати нам надію».

«Просімо в Нього благодаті примиритися з Ним і з нашими братами й сестрами, щоби будувати більш братерський і шанобливий до створіння світ», – сказав він.

А звертаючись до молоді з Німеччини, Папа заохотив використати цей період канікул, щоби «оновити стосунки з Богом і з людьми», яких вони зустрічають.