• Головна
  • Новини
  • Московські провокатори спробували зірвати збір коштів для армії у храмі УГКЦ в Італії...

Московські провокатори спробували зірвати збір коштів для армії у храмі УГКЦ в Італії

17.01.2015, 13:30
Московська агентура пробує через дискредитацію УГКЦ в Італії зупинити волонтерську допомогу української діаспори для потребуючих в Україні.

Московська агентура пробує через дискредитацію УГКЦ в Італії зупинити волонтерську допомогу української діаспори для потребуючих в Україні.

Про це пише на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook о. Юстин Бойко, студит, повідомляють Вікна.

«Нещодавно у Флоренції місцева громада як звичайно збирала кошти на допомогу Українській Армії. Цього разу збірка призначалася на тепловізор. Якась яничарська рука, у той час, коли церква була закрита, повісила на дошку оголошень вивіску італійською мовою, що дана церква озброює Українську Армію. І що цікаво, наступного дня зранку, коли священик ще не встиг прийти до храму, його чекали італійські журналісти з питаннями про те, як церква може допомагати Армії зброєю. Новина набрала розголосу, оскільки про неї написала місцева газета, свій комунікат зробив єпископ Флоренції, а також були зроблені дзвінки аж до Єпископської Конференції Італії у Римі та нашої єрархії. Очевидно, що таким чином московська пропаганда хоче зупинити нас допомагати своєму Народові», - зазначає він

Священик УГКЦ закликав земляків не піддаватися на московську провокацію і ще більше об’єднати зусилля навколо допомоги українському війську.

«З огляду на це, закликаю усіх ще більше об’єднатися у допомозі своєму народові і своїй армії у цей нелегкий час! Воїни на Сході Україні стоять на захисті правди і свободи (також у Європі, яка досі цього зрозуміти не може), тому що відчувають підтримку Народу! Це для них основна мотивація! Раджу не відповідати італійським медіа на такого роду провокації московської пропаганди, бо вони цього і чекають, але продовжувати ДІЯТИ із ще більш потужнішою силою!

Одночасно заохочую усіх не забувати про те, що єдиною зброєю у цій війні не можна отримати перемоги. Переконаний, що нас Бог провадить і за Ним буде остаточне слово у цій війні! Тому молімося, щоб не зброя вирішила хід перемоги, але ВОЛЯ БОЖА!

Молімося і діймо!

З нами Бог і у ньому наша перемога!

Слава Україні!

Героям слава!” - пише о. Бойко.