На Черкащині церкву Московського Патріархату розмалювали символікою окупантів

29 вересня, 13:30
Суспільство
На Черкащині церкву Московського Патріархату розмалювали символікою окупантів - фото 1
У Тальному, на Черкащині, будівлю та огорожу Свято-Троїцької парафії УПЦ Московського Патріархату невідомий розмалював символікою окупантів. На огорожі, вхідних воротах і навіть на вікнах церковної лавки вивели літери «Z» та «V». Інцидент трапився 27 вересня.

Про це інформують "Вісті Черкащини".

Як зазначив Максим Донець, начальник відділу поліцейської діяльності №1 Звенигородського районного відділу поліції, це справа рук місцевого жителя. За його словами, чоловік випив лишнього і вчинив дрібне хуліганство, його затримали «по гарячих слідах». На правопорушника складений протокол про адміністративне правопорушення, надалі справу спрямують до суду.

Протоєрей ПЦУ Тальнівської громади Андрій Гаргата розповів, що Свято-Троїцька парафія не планує переходити до лав Православної Церкви України.

Люди ж кажуть, що саме попи цієї церкви: Сергій Бардецький, його помічник Сергій Мишолов (Журавель), син Бардецького Микола у травні цього року влаштували збори у Кобриновій Греблі, де відкрито ображали людей, які не хотіли ходити до церкви Московського Патріархату.