На Хмельниччині матір загиблого Героя пікетувала церкву УПЦ МП

21 вересня, 13:44
Суспільство
На Хмельниччині матір загиблого Героя пікетувала церкву УПЦ МП - фото 1
Мешканка селища Ярмолинці Тетяна Махнюк, син якої загинув на війні, влаштувала одиночний пікет біля церкви УПЦ МП.

Про це повідомляє Поділля NEWS.

Жінка тримала в руках плакат. На ньому – фото сина Тараса Чвартацького та напис «За ваші гроші була куплена ракета, яка вбила мого єдиного сина. Не відмолитесь і не відмиєтесь».

Тетяна Махнюк стояла одна.

"Мені не було страшно. Мені тепер взагалі нічого не страшно. У ті хвилини, коли повз мене проходили люди із байдужими поглядами, я думала про свого сина, про те, яким коротким було його життя і про те, що я ніколи не матиму онуків. Окупанти вкрали у мене єдину дитину та право бачити продовження свого роду. Тому вважаю, що українці не можуть мати нічого спільного із московитами", - сказала жінка.

Друзі Тараса створили петицію на офіційному сайті Президента України «Про присвоєння почесного звання «Герой України» посмертно старшому солдату Чвартацькому Тарасу Вікторовичу». З необхідних 25 000 підписів станом на сьогодні зібрано понад 8 300. До кінця збору підписів залишилося 77 днів. Підтримати петицію можна за посиланням.

Хмельничани прокоментували вчинок жінки так:

Цей одиночний пікет більше говорить, ніж стотисячний мітинг. Душа в друзки. Син цієї жінки майже ровесник моєї доньки, син з ним пересікався в хлопчачих тусовках. Наші діти… Судячи з того, що пише наша талановита молодь, був справжнім патріотом-пасіонарієм. Хотів змінити світ. Може, мамі вдасться?
Гірка правда… Вічна шана ЗАХИСНИКУ України.

Матері уже не повернеш кровиночку, її серце не загоїться, а тим людям усім має бути дуже соромно. Як можна бути такими бездушними, жорстокими і злими, ніхто не підійшов і не підтримав матір.

Де ж місцева влада? Що за “люди”, що за “віруючі”? Руська церква?? Раби диявола.