На Рівненщині помер відомий пастор і громадський діяч Микола Чайка

На Рівненщині помер відомий пастор і громадський діяч Микола Чайка - фото 1
На Рівненщині помер пастор церкви Євангельських Християн Баптистів Микола Чайка. Чоловіку було 65 років, він був активним громадським діячем у селі Посників, що на Млинівщині.

Про це повідомляє Радіо Трек.

На сторінці Всеукраїнського союзу церков ЄХБ опублікували такий допис:

Він був таким пастором, який може знайти підхід до кожного. Плакав з тими, хто плаче, і радів з тими, хто радіє. Він був вимогливим і водночас дуже добрим та справедливим. Найперше він був дуже працьовитим і ставив високі вимоги до себе…

Відомо, що Микола Чайка був пастором у Посникові з 1990 року. 1998 року він став членом обласної пресвітерської ради, а 2014-го – першим заступником голови об’єднання.

Висловлюють співчуття з приводу смерті пастора і в Млинівській селищній раді. На їхній сторінці у Фейсбуці опублікований такий допис:

Микола Георгійович – активний громадський діяч Привітненського старостинського округу та колишньої Привітненської сільської ради, людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця.

Млинівський селищний голова, депутатський корпус та виконавчий комітет Млинівської селищної ради висловлюють щирі співчуття рідним та близьким.

Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Миколу Георгійовича назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а милосердний Господь упокоїть його душу у Своїх Небесних Оселях, там, де спочивають праведні.