• Головна
  • Новини
  • На Рівненщині створять культурний центр і музей «Пересопницьке Євангеліє»...

На Рівненщині створять культурний центр і музей «Пересопницьке Євангеліє»

17.05.2010, 11:55
На Рівненщині створять культурний центр і музей «Пересопницьке Євангеліє» - фото 1
До урочистого відзначення 450-річчя створення Пересопницького Євангелія готується влада та громадськість Рівненщини.

Пересопницьке-Євангеліє.jpgРІВНЕНЩИНА — До урочистого відзначення 450-річчя створення Пересопницького Євангелія готується влада та громадськість Рівненщини. Серед першочергових завдань для відзначення цієї дати, про які оголосила обласна влада, — створення культурного центру і музею «Пересопницьке Євангеліє».

Про це зокрема стало відомо після засідання Рівненської ОДА, яке відбулося 14 травня. Як інформує прес-служба ОДА, учасники засідання також ухвалили реконструювати дороги до села Пересопниця, упорядкувати територію, прилеглу до пам’ятного знака Євангелію. Також у планах обласної влади — розвиток соціальної інфраструктури і стабільних енергоносіїв у селі Пересопниця, виготовлення і встановлення пам’ятного хреста на місці колишнього монастиря.

Нараду Рівненської ОДА щодо підготовки та відзначення в області 450-річчя створення Пересопницького Євангелія очолив заступник облдержадміністрації Володимир Новак за участю голови Рівненської райдержадміністрації Василя Карпенчука та керівників окремих структурних підрозділів ОДА.