На Росії жіночий монастир перетворився на сміттєзвалище: люди протестують

На Росії жіночий монастир перетворився на сміттєзвалище: люди протестують - фото 1
Мешканці російського міста Мічурінськ, що у Тамбовській області, написали звернення на адресу губернатора вказаної області, у якому поскаржились, що об’єкт культурної спадщини – Боголюбський жіночий монастир Російської православної церкви – потерпає від сміттєзвалища і фактично тоне у смітті.

Про це інформує “OnlineTambov” з посиланням на сайт губернатора Тамбовської області “Прямая линия”.

“На території храму знаходиться сміттєзвалище, візуально близько 15 машин сміття. З проханням про ліквідацію незаконного звалища звертались до управління охорони об’єктів культурної спадщини області та Адміністрації міста Мічурінськ. На даний час ніяких заходів вжито не було”, – пишуть небайдужі мешканці.

У відповідь представники влади нагадали жителям, що відповідальність за територію, яка перебуває у власності Мічурінської єпархії РПЦ, несе виключно вказана релігійна організація.

“Адміністрація міста Мічурінськ організовує роботи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ лише на земельних ділянках, які перебувають в муніципальній власності. Адміністрацією міста спрямовано листа до даної організації щодо необхідності ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища”, – йдеться у відповіді посадовців.