На Тернопільщині греко-католики збирають пожертви для постраждалих від стихійного лиха

Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк - фото 1
Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк
У храмах Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ відбудуться збірки на допомогу постраждалим від паводків. Про це йдеться у зверненні, яке оприлюднив 30 червня архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк.

Про це повідомляє прес-служба єпархії.

Архиєрей просить духовенство, вірних та всіх небайдужих людей відгукнутися на потреби постраждалих від негоди, яка прийшла на територію Західної України, та принесла велику шкоду людям.

Митрополит наголошує, що «ми з глибини душі і від щирого серця співчуваємо людям, які потрапили у важку життєву ситуацію і запевнюємо у нашій молитві» та «доручаємо отцям-парохам і адміністраторам по всі парафіях Тернопільсько-Зборівської архиєпархії провести збір продуктів харчування, засобів гігієни та одягу».

У парафіях «свої пожертви можна буде скласти під час збірок, які організують отці парохи та адміністратори на парафіях. Також можна переказати пожертви на банківський рахунок з приміткою «благодійна пожертва постраждалим від паводків». Його можна отримати у вашого пароха або адміністратора».