На Житомирщині територіальна громада заборонила УПЦ МП проводити масові заходи

10 липня, 12:06
Держава
На Житомирщині територіальна громада заборонила УПЦ МП проводити масові заходи - фото 1
УПЦ Московського Патріархату та релігійним організаціям, які є частиною Російської Православної Церкви, офіційно заборонено проведення зборів, мітингів, ходів та всіх інших масових заходів в межах Лугинської територіальної громади.

Про це написав Михайло Манько в групі "Лугини Life" у соцмережі Facebook, передає «Коростень today».

"Сьомого липня на сесії Лугинської селищної ради VIII скликання було проголосоване рішення «Про забезпечення заходів щодо недопущення розколу громади на релігійному підґрунті, проросійської пропаганди в храмах Московського Патріархату та спекуляції на віруваннях мешканців в межах Лугинської селищної територіальної громади».

Рішення підтримали 17 депутатів селищної ради (9 депутатів були відсутні з різних причин).

Зокрема, в п. 1 рішення зазначено: «Заборонити Українській Православній Церкві Московського Патріархату та релігійним організаціям, які є частиною Російської Православної Церкви, діяльність, заклики та розповсюдження інформації, що несуть загрозу національній безпеці, суверенітету і територіальної цілісності України, ввести особливий режим їхньої роботи, що включає заборону проведення зборів, мітингів, ходів та всіх інших масових заходів в межах Лугинської територіальної громади»", - розповів Михайло Манько.