Надзвичайники проінспектували в Умані релігійні об’єкти, що будуть задіяні у святкуванні Рош га-Шана

Надзвичайники проінспектували в Умані релігійні об’єкти, що будуть задіяні у святкуванні Рош га-Шана - фото 1
9 вересня робоча група ДСНС України, на чолі із заступником Голови Миколою Ільченком відвідала місто Умань. Там відбулась робоча зустріч щодо створення безпечних умов для святкування Рош га-Шана

Про це інформує офіційний сайт ДСНС .

Серед питань, що розглядалися на місці, організація забезпечення пожежної та техногенної безпеки місць паломницва хасидів, а також заходи, що вживаються Управлінням ДСНС Черкаської області для недопущення надзвичайних подій на території меморіального комплексу.

В ході робочої поїзди, представники ДСНС оглянули пожежно-рятувальний підрозділ, місце розташування мобільного зведеного загону, а також проінспектували релігійні об’єкти, що будуть задіяні у святкуванні Рош га-Шана.

Додамо, Рош га-Шана – єврейський Новий рік. Це свято належить до числа найбільш важливих в юдаїзмі. З нього починається відлік нового єврейського року.

Рош га-Шана відзначається 1-го і 2-го числа місяця Тишрей і зазвичай припадає на вересень-жовтень. Цьогоріч святкування Рош га-Шана починається ввечері у п'ятницю, 18 вересня, а завершується ввечері у неділю, 20 вересня. Для юдеїв це буде зустріч уже 5781-го року від Створення світу.

З огляду на пандемію, цьогоріч в Умані буде обмежене число паломників - до 3000 тисяч. Святкування відбуватиметься з дотриманням усіх заходів епідбезпеки.