Найстаріша у світі черниця видужала від ковіду

09 лютого, 19:54
Світові
Найстаріша у світі черниця видужала від ковіду - фото 1
Сестра Андре Рандон — найстаріша людина з-посеред європейців, а також друга у світі довгожителька після 118-річного японця Кане Танака. Вона заразилася коронавірусом, проте зараз почувається повністю здоровою.

Про це повідомляє CREDO.

Сестра Андре — найстаріша громадянка Франції, а також найстаріша європейка і друга у світі за віком. Народжена 11 лютого 1904р. в Алесі, на півдні Франції, як Люсіль Рандон, вона прийняла католицизм у 19 років.

Коли їй було 25, вона почала опікуватися літніми людьми та сиротами у французькій лікарні, пізніше віці у 40 років вступила до згромадження Сестер Милосердя.

Хоча с. Андре приєдналася до чернечої спільноти досить пізно, її покликання триває вже 77 років! Сестра вже осліпла і пересувається в інвалідному візку, проте ніколи не втрачає почуття гумору і завжди просить про молитву, кажучи: «Сподіваюся, що Господь Бог не буде занадто вільний, щоб я могла подовше почекати».

Черниця з 2009 року мешкає в Домі спокійної старості в Тулоні, над Середземним морем. Своє довголіття вона пояснює інтенсивним життям.

16 січня 2021р. с.Андре отримала позитивний результат на Covid-19, тож для її здоров’я та життя небезпека була серйозною. Санітарна влада вирішила, що для такої літньої людини вже нема порятунку. Утім, коли черниця довідалася про свою хворобу — не виказала жодного страху лише занепокоїлася про інших співмешканців осередку, в якому перебувала.

На превеликий подив усіх, хто нею опікувався у сестри Андре не було жодних симптомів хвороби, недуг перенесла легко, а тепер одужала повністю від вірусу. Найбільше за час перебування в ізоляторі сестра сумувала за можливістю безпосередньої участі у Святій Месі.