"Не панікуйте, а дотримуйтеся карантинних вимог та моліться", - Предстоятель ПЦУ

13 листопада, 12:32
Суспільство
Нині все людство переживає навалу небезпечної хвороби. Ми щодня чуємо про збільшення кількості хворих, про непросту ситуацію у лікарнях, ускладнення після перенесеної хвороби – коронавірус вже торкнувся багатьох родин. Вкрай важлива для людей є медична допомога, але не менш важливою є й духовна підтримка та молитва.

Про це написав Митрополит Епіфаній в Фейсбук.

'Не панікуйте,  а дотримуйтеся  карантинних вимог та моліться', - Предстоятель ПЦУ - фото 61649

 

"Наша Церква завжди була, є і буде зі своїм народом, а особливо у складні часи. Двері нашої Церкви завжди відкриті для всіх: кожен охочий може прийти й помолитися, отримати духовну підтримку та допомогу. Духовенство турбується, щоби богослужіння у наших храмах відбувалося із дотриманням карантинних вимог. А всі, хто має намір сповідатися і причаститися, можуть це зробити у будь-який час. Також ви можете долучатися до медіатрансляції богослужінь, подавати церковні записки за своїх рідних онлайн.

Тож нині усі ми, у щирій молитві, розумом і серцем проситимемо Божої допомоги й мудрості у боротьбі з цією небезпечною хворобою. Не ігноруймо реальної небезпеки, але й не допускаймо проявів паніки. Молімося до нашого Спасителя і завжди діймо свідомо, відповідально, по-християнськи: піклуючись про безпеку ближніх, як і про власну – дотримуючись безпечної дистанції, використовуючи засоби індивідуального захисту, обмежуючи зайві контакти", - наголосив очільник ПЦУ.