Блог Ігоря Скленара_image

Блог Ігоря Скленара

Обсервуючи сьогодення

Нотатки з нагоди 11-ліття РІСУ

01.02.2012, 20:24
Не хочу, щоб оці рядки виглядали як «ода» від постійного автора РІСУ, а лише як об’єктивна констатація того факту, що християнська журналістика в Україні має великий потенціал завдяки тим особам, які творять РІСУ.

Сьогодні РІСУ перейшло на «другий десяток». Тут напрошується слово «подорослішали». І якщо минулого року у святковій атмосфері говорили про досягнення цього потужного релігійного порталу, аналогів якому наразі в Україні не має за розмахом, то на 11-ліття, видавалося б, вже нема що сказати. Бо по-людськи може виникнути запитання: а що зроблено за рік, які проекти започатковано, які продовжено, які нові рубрики з’явилися тощо? І відповідь на це запитання міститься ось в цій новині: http://risu.org.ua/ua/index/about_us/editorialnews/46590/ Тому немає й потреби це переповідати.

Не хочу, щоб оці рядки виглядали як «ода» від постійного автора РІСУ, а лише як об’єктивна констатація того факту, що християнська журналістика в Україні має великий потенціал завдяки тим особам, які творять РІСУ. Вони не виносять на Інтернет-шпальту проблеми «власного виживання», не плачуться про проблеми, а щодня в поті чола працюють у двох невеликих кімнатах УКУ по вул.Свєнціцького у Львові (не завжди можуть вміститися й всі відвідувачі), мають постійно необхідні технічні засоби на різних медійних заходах і не тільки. Практично більшість рісувців не має журналістської освіти, але спеціалізовану (історія, богослов’я та ін.), та тримають руку на пульсі релігійного життя. Не одягають маску зарозумілості, вміють аргументовано відповісти своїм опонентам, дають своїм читачам відповіді на непрості запитання релігійного життя, діляться ексклюзивною інформацією, яку здобувають завдяки свої талантам. І цей ряд заслуг можна продовжити. Сподіваємося, що на 12-ому році їх стане ще більше!

Останні новини