• Головна
  • Новини
  • Об'єднана опозиція України хоче організувати діалог влади і релігійних організацій...

Об'єднана опозиція України хоче організувати діалог влади і релігійних організацій

15.06.2012, 17:47
Об'єднана опозиція України хоче організувати діалог влади і релігійних організацій - фото 1
У Києві 14 червня відбувся круглий стіл об'єднаної політичної опозиції України. Обговорення було присвячене гуманітарній частині програми об'єднаної опозиції.

Опозиція_і_Церква.jpegУ Києві 14 червня відбувся круглий стіл об'єднаної політичної опозиції України. Обговорення було присвячене гуманітарній частині програми об'єднаної опозиції, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Газета.ua.

На заході були присутні народні депутати В'ячеслав Кириленко, Ольга Боднар, Ігор Гринів, Юрій Стець, Володимир Яворівський, голова комісії з культури Київради Олександр Бригинець та інші. Крім них на круглий стіл було запрошено понад 20 експертів книговидавництва, кіно, церкви.

Як наголошували виступаючі, сьогодні відсутній діалог Президента України з релігійними організаціями, від чого страждає все суспільство. На цьому акцентувала під час виступу народний депутат від фракції "БЮТ-Батьківщина" Ольга Боднар.

"Урядові законодавчі ініціативи у сфері релігії пов'язані з їх власними міркуваннями. Саме наша заслуга, що ми почули Всеукраїнську Раду Церков, і ми пішли на постійний діалог. Юлія Тимошенко дуже активно працювала в цьому напрямку, навіть була спеціальна програма і комісія з питань забезпечення реалізації прав релігійних організацій при Кабміні. Коли прийшла нинішня влада, а саме з 2010 року, діалогу з Радою Церков не ведеться", – сказала народний депутат.

Боднар зазначила, що нинішня влада виділяє окремі релігійні організації і робить їх політизованими. За її словами, в програму об'єднаної опозиції потрібно додати пункти з підняття престижу інституту сім'ї та організувати діалог влади і релігійних організацій.

"Ми бачимо повну деградацію в суспільстві і державі. Тому у нас виростає таке покоління, яке втратило повагу до інституту сім'ї. Їм треба допомогти повернути ці традиції. Я вітаю наші спроби піти в Європу, але не можу вітати те, що заперечує моральність і духовність. Буду завжди стояти на тому, що єдино вірний принцип формування сім'ї – це те, що закладено в Біблії, а не те, що хтось придумав: член сім'ї № 1, № 2 або "воно". Як Бог створив, так і повинно бути", – зазначила Ольга Боднар.

Віце-президент Української піар-ліги Олег Медведєв повідомив на круглому столі: "Об'єднана опозиція зрозуміла, що бореться не тільки проти Януковича, і оприлюднила програму, яка винесена на широке обговорення. Писалася вона до того, як виникла ситуація з мовним законом. Сьогодні гуманітарне питання не з нашої ініціативи вийшло на перший план і вимагає нашої відповіді. Керівництво об'єднаної опозиції подорожує по регіонах, вони проїхали вже 15 регіонів, там відбуваються круглі столи".

На круглому столі презентували положення нової програми, після чого проходила дискусія по представлених документах.

Теги: #ВРЦіРО