• Головна
  • Новини
  • Папа Бенедикт XVI зустрінеться з найстаршою монахинею в світі під час Світового дня молоді в Мадриді...

Папа Бенедикт XVI зустрінеться з найстаршою монахинею в світі під час Світового дня молоді в Мадриді

12.07.2011, 08:06
103-річна сестра Терезіта вже 84 роки живе в монастирі неподалік від Гвадалахари в Іспанії, стіни якого полишить заради зустрічі зі Святішим Отцем.

Під час Світового дня молоді у Мадриді у серпні цього року Папа Бенедикт XVI зустрінеться з найстаршою монахинею в світі. 103-річна сестра Терезіта вже 84 роки живе в монастирі неподалік від Гвадалахари в Іспанії, стіни якого полишить заради зустрічі зі Святішим Отцем, повідомляє Католицький оглядач із посиланням на Radio Watyka?skie та Romereports.com.

Валерія (пізніше сестра Терезіта) була найстаршою з семи дітей в сім’ї. Коли їй було 19 років, вона вирішила піти в монастир. Саме в той день, коли вона переступила поріг монастиря, народився Бенедикт XVI.

Незважаючи на свій вік, сестра Терезіта добре почувається і має почуття гумору. Щодня читає газети, готує іспанський омлет і любить футбол. Розповідає, що не потребує нічого для того, щоб почуватись щасливою. «Людина є щасливою тоді, коли йде за своїм покликанням; бо як можна провести тут 84 роки, не будучи щасливою?» - зазначає сестра.

За словами монахині, вона ще має багато чого зробити. Однією з цих речей є зустріч з Папою Бенедиктом XVI у El Escorial під час Світового дня молоді.

Як повідомляла РІСУ, Світовий День молоді започатковано у Квітну неділю 1984 року, коли Папа Іван Павло II закликав молодь Рима спільно відсвяткувати Рік Покути. Мета СДМ – зробити можливим пізнання Христа для сучасної молодої людини. У 1985 році Святіший Отець оприлюднив послання, звернене до молоді всього світу, а також встановив Світові Дні молоді. Вони проходили в Буенос-Айресі, куди приїхало близько мільйона молодих людей; в Сантьяго де Компостела; в Ченстохові; в Денвері; в Манілі (близько 4 млн.); в Парижі; в Римі; в Торонто; в Кельні; в Сіднеї.

Цьогоріч СДМ відбуватиметься у Мадриді впродовж 16-21 серпня. На зустріч із Папою Римським Бенедиктом ХVI в Іспанію приїдуть близько двох мільйонів паломників із понад 80 країн світу.

Програма СДМ містить молитви, катехизи, фестивалі, концерти, вистави, екскурсії тощо. СДМ у Мадриді також має офіційний гімн.

14 січня 2011 року покровителем Світового Дня молоді в Мадриді було проголошено блаженного Папу Івана Павла ІІ.