Папа Франциск паломникам: Пам’ятаймо про мученицьку Україну

24 вересня, 14:51
Світові
Папа Франциск паломникам: Пам’ятаймо про мученицьку Україну - фото 1
Недільну зустріч з паломниками на площі Святого Петра у Ватикані Папа Франциск завершив, як це робить вже понад півтора року, закликом молитися за український народ.

Про це повідомляють Новини Ватикану.

«Пам’ятаймо про мученицьку Україну та молімося за цей народ, який дуже страждає», - сказав понтифік.

Перед тим він поділився кількома думками з нагоди Дня мігранта та біженця, що сьогодні відзначається, і запросив усіх на молитовне чування, що відбудеться в суботу на площі Святого Петра у Ватикані.

«Дійсно, право на міграцію для багатьох сьогодні стало обов'язком, тоді як має існувати право не мігрувати, щоб залишитися на своїй землі. Кожному чоловікові і кожній жінці повинна бути гарантована можливість жити гідним життям у суспільстві, в якому вони перебувають. На жаль, злидні, війни та кліматична криза змушують багатьох людей втікати. Тому ми всі покликані будувати громади, які готові та відкриті, щоб приймати, підтримувати, супроводжувати й інтегрувати тих, хто стукає у наші двері», – сказав він, зазначивши, що цей виклик був у центрі «Середземноморських зустрічей», які відбувалися у Марселі та в заключній сесії яких він напередодні брав участь.