Папа Франциск: «Під час подорожі до Канади я не переставав молитися за український народ»

01 серпня, 09:10
Католики
Папа Франциск: «Під час подорожі до Канади я не переставав молитися за український народ» - фото 1
Повернувшись з Апостольської подорожі до Канади, під час недільної зустрічі з паломниками Папа Франциск запевнив, що постійно молиться за народ України, який страждає від військової агресії. Понтифік побажав, щоб мудрість надихнула на конкретні кроки до миру.

У неділю, 31 липня 2022 року, Папа Франциск розповів, що напередодні повернувся із Апостольської подорожі в Канаду. І хоч детальніше про це має намір поговорити в середу, під час загальної аудієнції, проте використав нагоду, щоби подякувати всім причетним до організації та проведення цього «покаянного паломництва». Про це інформує Радіо Ватикану.

Окрему подяку висловив тим, хто супроводив його молитвами, а тоді сказав:

«І під час подорожі я ніколи не переставав молитися за багатостраждальний український народ, який зазнає агресії, просячи в Бога звільнити його від бича війни. Якщо об’єктивно подивитися на дійсність, беручи до уваги шкоду, яку кожен день війни завдає цьому народові, а також і всьому світові, єдиною раціональною річчю, яку треба зробити, було б зупинитися та провести переговори. Нехай же мудрість надихне на конкретні кроки до миру», – побажав Святіший Отець.

Як РІСУ інформувала, під час перельоту з Канади до Італії Папа Франциск у розмові з журналістами підтвердив намір відвідати Україну та Казахстан.

«Я вже сказав, що в Україну хочу поїхати. Побачимо, що знайду, повернувшись додому. Хотів би також поїхати в Казахстан, бо це проста подорож, без надміру руху, бо йдеться про конгрес релігій. Наразі це залишається в планах», – сказав Папа.