Папа Франциск висловив співчуття коптам з приводу трагедії у храмі в Ґізі

20.08.2022, 15:10
Світові
Папа Франциск висловив співчуття коптам з приводу трагедії у храмі в Ґізі - фото 1
Кардинал П’єтро Паролін, Державний Секретар Святого Престолу, надіслав від імені Папи Франциска телеграму на ім’я Глави Копської Православної Церкви Папи Тавадроса ІІ.

Джерело: Vaticannews

"Папа Франциск глибоко засмучений новиною про нещодавню пожежу в храмі Абу Сіфін у Ґізі, що стала причиною загибелі багатьох людей, між якими діти та єпископ Абдул Бахкіт". Про це йдеться у телеграмі співчуття, яку Державний Секретар Святого Престолу кардинал П’єтро Паролін надіслав від імені Папи Франциска Главі Коптської Православної Церкви з приводу трагедії, яка в неділю, 14 серпня 2022 року, сталася в третьому за кількістю населення місті Єгипту.

"Складаючи найщиріші співчуття та запевнення у духовній близькості з пораненими й з усіма, кого торкнулася ця трагедія, – йдеться у посланні, – Його Святість ввіряє загиблих і їхні родини милосердній любові Бога та молиться про Господні втіху та силу для всіх".

Через пожежу, яка недільного ранку знищила коптський православний храм Абу-Сіфін в Ґізі, загинула 41 людина. Згідно з даними єгипетського МВС, причиною трагедії стала поломка в електромережі.