Папа охрестив сіамських близняток  з Африки, яких роз’єднали у ватиканській лікарні

12.08.2020, 10:31
Католики
Папа охрестив сіамських близнят, яких розділили у ватиканській лікарні. У подячному листі до Святішого Отця мама дівчаток запевняє, що молитиметься за нього до Пресвятої Богородиці, адже й він вміє просити в Діви Марії про те, що потрібне світові.

На початку липня повідомлялося про надзвичайну операцію, проведену лікарями ватиканської педіатричної лікарні «Bambin Gesù», під час якої були успішно розділені сіамські близнючки із Центральноафриканської республіки, з’єднані потилицею.

Папа охрестив сіамських близняток  з Африки, яких роз’єднали у ватиканській лікарні - фото 56793

 

Кілька днів тому Папа Франциск уділив дівчаткам Святе Таїнство Хрещення, обряд відбувся в «Домі святої Марти», повідомляє CREDO з посиланням на Vatican News.

«Хрещення Святішим Отцем моїх чудом врятованих Марії та Франчески дає мені підтвердження того, що Бог дійсно близький до вбогих», – пише мама дівчаток, додаючи:

«Якщо завтра мої донечки приєднаються до дітей, яким найбільше пощастило на землі, тобто, зможуть піти до школи й навчитися того, чого не знаю я, і тепер також прагну пізнати, щоб завтра змогти читати рядки Біблії моїм донечкам, то це означає що Ви не святі двері відкрили в Банґі 2015, які були зачинені через рік, але спорудили міст до вічності, яким можуть пройти потребуючі, такі як я, та люди доброї волі, як команда лікарів, що лікують моїх відокремлених нероздільних».