Папа призначив нового Апостольського нунція при Європейському Союзі

27.11.2022, 11:30
Світові
Папа призначив нового Апостольського нунція при Європейському Союзі - фото 1
Папа Франциск призначив Апостольським Нунцієм при Європейському Союзі правлячого єпископа ірландської дієцезії Дауна і Коннора Ноеля Треанора, надавши йому архиєпископську гідність.

Про це повідомляють Новини Ватикану.

На цій носадві він замінить архиєпископа Альдо Джордано, який несподівано відійшов до вічності наприкінці минулого року через ускладнення, викликані коронавірусною інфекцією.
Архиєпископ Треанор народився в Ірланції 1950 року, став священиком 1976 року, а 1993 року був призначений Генеральним Секретарем Комісії Єпископських Конференцій Європейського Союзу. В 2008 році очолив дієцезію Дауна і Коннора.

Коментуючи це призначення, кардинал Жан-Клод Оллеріш, який очолює Комісію Єпископатів ЄС, нагадав про те, що єпископ Треанор протягом кількох десятиліть був важливою церковною постаттю в Європейському Союзі.

«Він у надзвичайний спосіб супроводив процес європейської інтеграції. Беручи до уваги його тривалий досвід у Комісії Єпископатів ЄС, я переконаний, що наша співпраця буде особливо плідною та ефективною для сприяння спільному добру в Європі», – зазначив Люксембурзький архиєпископ.

Теги: #ЄС