Папа з огляду на війну в Україні поставив завдання перед Церквою - захищати людей, гідність яких скривджена

20 травня, 09:13
Католики
Папа з огляду на війну в Україні поставив завдання перед Церквою - захищати людей, гідність яких скривджена - фото 1
У посланні з нагоди 50-річчя Інституту Психології Папського Григоріянського Університету Папа Франциск у світлі подій в Україні вказує на завдання Церкви полегшувати страждання людини, гідність якої скривджена.

Перед обличчям глибокої антропологічної кризи, проявом якої є також війна в Україні, Папа Франциск наголошує на тому, що обов’язком Церкви є давати «відповідну та дієву відповідь». Про це він пише в посланні учасникам міжнародного симпозіуму «Адаме, де ти? Антропологічне питання сьогодні», організованому Папським Григоріанським Університетом з нагоди 50-річчя заснування Інституту Психології, який сьогодні перетворено в Інститут Антропології. Про це повідомляє Радіо Ватикану.

«Перед нашими очима ще раз відбувається величезна трагедія війни, що є найгіршим наслідком людської деструктивності, індивідуальної та системної, яку не беруть достатнім чином до уваги, не лікують належним чином і не виривають з корінням», – пише Святіший Отець і наголошує, що Церква очікує від інституту «якісного служіння».

«Вашою місією є служити сприянню людській особі та безперервному процесові євангелізації, що здійснюється через впроваджування в конкретність людського життя найбільшого дару відкуплення, довершеного Господом Ісусом Христом», – зазначає Папа.