Папа закликав поляків захищати ненароджених дітей

28.10.2020, 15:30
Світові
Папа закликав поляків захищати ненароджених дітей - фото 1
28 жовтня, вітаючи польських паломників на загальній аудієнції в Залі Павла VI, Папа Франциск виступив на захист життя ненароджених дітей.

«22 жовтня ми святкували літургійну пам'ять святого Івана Павла II, в рік столітнього ювілею його народження. Він завжди закликав любити беззахисних і до захисту кожної людини від зачаття до природної смерті.

Про це інформує Радіо Ватикану.

За заступництвом Пресвятої Діви Марії і святого польського Папи я молю Бога пробудити в серцях всіх людей повагу до життя наших братів і сестер, особливо найслабших і беззахисних, і дарувати сили тим, хто приймає їх і піклується про них навіть коли це вимагає героїчної любові. Хай благословить вас Бог".

Нагадаємо, у Польщі тривають протести проти заборони абортів. Так, у неділю 25 жовтня у низці міст Польщі відбулися протести під стінами церков і соборів - продовження акцій проти рішення Конституційного суду, яке посилило заборону абортів в країні до майже повної.
Лідери жіночих протестів проти заборони абортів у соцмережах закликали людей масово виходити до церков. Одночасно консервативні групи почали закликати "захистити церкви" від демонстрантів.