Папа зустрівся з черницею, яка майже 5 років перебувала у полоні ісламістів

11.10.2021, 14:55
Католики
Папа зустрівся з черницею, яка майже 5 років перебувала у полоні ісламістів - фото 1
Колумбійську францисканку понад чотири роки тому викрали в Малі ісламські терористи з Аль-Каїди. Сестру Ґлорію Сесилію Нарваєс звільнили, і вона приїхала до Рима.    За словами Луїджі Маккаллі, якого деякий час тримали разом із с. Ґлорією, черниця перебуває у хорошому фізичному та психічному стані. Її звільненню сприяло Міністерство закордонних справ Італії та розвідка.

59-річну черницю зі згромадження Сестер Францисканок Непорочної Марії викрали 7 лютого 2017 р. четверо озброєних бойовиків з Аль-Каїди в Магрібі, на кордоні Малі та Буркіна Фасо, де вона разом із трьома іншими сестрами працювала шість років як місіонерка. Про це повідомляє CREDO.

Сестра Ґлорія провела в полоні чотири роки та вісім місяців. За кілька місяців після викрадення за посередництвом Червоного хреста її братові передали відео, в якому с. Ґлорія повідомляє, що її утримують ісламісти.

Папа зустрівся з черницею, яка майже 5 років перебувала у полоні ісламістів - фото 80370

Спільнота в Бамако, де мешкала черниця, постійно молилася за неї. 2020 р. Церква в цій країні встановила день молитов за її звільнення.