• Головна
  • Новини
  • Світові
  • Папі Франциску подарували Різдвяну зірку, яку виготовили вихованці катехитичної школи «Свята Софія»...

Папі Франциску подарували Різдвяну зірку, яку виготовили вихованці катехитичної школи «Свята Софія»

15.01.2023, 09:47
Світові
Папі Франциску подарували Різдвяну зірку, яку виготовили вихованці катехитичної школи «Свята Софія» - фото 1
Папі Франциску подарували Різдвяну зірку, яку виготовили вимушено переселені українські діти вихованці недільної катехитичної школи, що діє при прокатедральному соборі Святої Софії УГКЦ у Римі.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Оскільки триває період Різдвяних свят, ми вирішили разом із дітьми власноруч зробити Різдвяну зірку, яка є частиною української традиції. Вона виготовлена з дерева, всередині поміщена ікона Різдва ГНІХ, яку намалювали діти; кінці зірки оздоблені кольорами італійського стяга на знак подяки країні за те, що прийняла українських дітей та сім’ї і надалі продовжує допомагати», — розповіла Леся Романів, директор катехитичної школи.

Українські діти також написали листа Папі, в якому попросили молитися за Україну, а вони натомість молитимуться за його здоров’я.

«В Україні є чудова традиція: у Святвечір діти шукають на небі першу зірку на згадку про ту, що привела трьох мудреців до Вифлеєму. Але сьогодні важко побачити в українському небі зорі, бо там вони не світять, а літають ракети та дрони, які несуть смерть», — мовиться в листі за підписом «діти, які втекли з українського Вифлеєму».

«Просимо, Господи, зупини вбивства і знущання над українським народом. Як Ісусові довелося втікати до Єгипту, так і ми сьогодні є тими, що втекли від смерті», — написали вимушено переселені діти з України, що мешкають у Римі, Папі Римському.