Пастор зі США заробляє більше 10 тисяч доларів на місяць завдяки штучному інтелекту

01 березня, 09:52
Світові
Пастор зі США заробляє більше 10 тисяч доларів на місяць завдяки штучному інтелекту - фото 1
Серед його клієнтів є й доволі впізнавані компанії, як-от SpaceX Ілона Маска та фінтех-стартап Chime.

Сільський священик з Арканзасу, США, використовує інструменти штучного інтелекту для створення маркетингових презентацій для стартапів і не тільки. Про це інформує Borgexpert з посиланням на Business Insider.

Ларрі Лундстром працює пастором в Арканзасі та має багаторічний досвід роботи в маркетингу та дизайні. Він допомагає бізнесам створювати презентації для їхніх проектів, а віднедавна почав використовувати інструменти зі штучним інтелектом ChatGPT і Tome. Завдяки цьому йому вдалося стати продуктивнішим креатором та збільшити щотижневий додатковий дохід до $3 тис.

Лундстром називає себе пастором інновацій та зазначає, що таких людей у світі доволі мало.

Більшість часу, а саме від 40 до 60 годин на тиждень, він займається основною роботою: одружує та відспівує людей, виголошує проповіді тощо. У вільний час чоловік розробляє маркетингові кампанії, створює сайти та дизайни. Цьому він присвячує 10–20 годин на тиждень.

Багато років він користувався традиційними інструментами, як-от Microsoft PowerPoint і Adobe InDesign. Віднедавна він доповнив їхній перелік розумним чат-ботом ChatGPT та програмою для сторітелінгу Tome.

До того, як Лундстром почав користуватися штучним інтелектом, робота над одним проектом могла займати до 40 годин його часу. Зараз він зміг скоротити його вдвічі, а то й втричі. Це дозволяє йому більше часу присвячувати аналізу продукту чи аудиторії, яка ним користуватиметься. В залежності від складності проекту він заробляє від $500 до $1000 за кожний із них.

Серед його клієнтів є й доволі впізнавані компанії, як-от SpaceX Ілона Маска та фінтех-стартап Chime (мобільний банк, який працює без фізичних відділень та надає фінансові послуги в застосунку).

Теги: #США