Патріарх  Святослав запевнив німецький народ у своїй молитовній підтримці і солідарності

Патріарх  Святослав запевнив німецький народ у своїй молитовній підтримці і солідарності - фото 1
Велике лихо навідалося до західних федеральних земель Німеччини. Потужні зливи та спричинені ними повені забрали життя більше 100 осіб, зокрема й рятувальників.

У ці дні єднаємося з усіма постраждалими та висловлюємо наші щирі співчуття родинам загиблих і пропалих безвісти. Такими словами звернувся Глава УГКЦ у своєму листі на адресу президента Німецької єпископської конференції владики Ґеорґа Беттінґа з приводу великих паводків у Німеччині.

«Український народ, що щойно минулого року пережив повінь, добре знає, якої шкоди вона може завдати. Наслідки цього лиха, яке проявилося в зруйнованих людських життях, втраченому майні та сотнях і тисячах доведених до меж виживання родинах, до сьогодні не були повністю подолані», — написав Глава УГКЦ.

Він запевнив німецький народ у своїй молитовній підтримці і солідарності. «Молимося особливо за працівників рятувальних служб, які, докладаючи величезних зусиль і жертвуючи власним життям та здоров’ям, ліквідовують наслідки цього катаклізму. Закликаємо єднатися в цій молитві духовенство, монашество та всіх братів і сестер у вірі в Україні і на поселеннях», — зазначив Блаженніший Святослав.