Патріарх УГКЦ зустрівся з секретарем Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки

Патріарх УГКЦ зустрівся з секретарем Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки - фото 1
Глава УГКЦ Святослав 13 липня зустрівся з народним депутатом України, секретарем Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Романом Костенком.

Про це повідомляє Департамент військового капеланства УГКЦ.

Під час зустрічі було обговорено питання законодавчого врегулювання душпастирської опіки військовослужбовців.

Зокрема, мова йшла про підготовку до розгляду парламентом у другому читанні законопроекту №4626 «Про службу військового капеланства», який законодавчим органом країни було взято за основу після схвалення у першому читанні 21 травня 2021 року.

Глава УГКЦ подякував народному обранцю за активну особисту участь у розробці законопроекту і за зусилля, які він разом з іншими членами парламентського Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки доклав в процесі його підготовки та розгляду.

Блаженніший Святослав висловив запевнення, що УГКЦ і надалі готова на різних рівнях і за будь-яких обставин проявляти турботу про духовні та релігійні потреби українських воїнів, аби забезпечити належну душпастирську опіку та сприяти особистій цілісності й духовному зросту захисників України.

Роман Костенко у свою чергу відзначив значний вклад, що його сумлінно продовжують робити військові капелани УГКЦ в духовний добробут та якісний розвиток українського війська.