• Головна
  • Новини
  • Передчасно народжену з коронавірусом донечку священика УКУ виписали з лікарні...

Передчасно народжену з коронавірусом донечку священика УКУ виписали з лікарні

04 лютого, 12:44
Передчасно народжену з коронавірусом донечку священика УКУ виписали з лікарні - фото 1
У Львові сьогодні із лікарні виписали передчасно народжену донечку священика УКУ Петра Терлецького та його дружини Катерини.

Про це повідомляє "Твоє місто".

Даринка народилася 6 грудня. У лікарні перебувала майже два місяці. Сьогодні дитинка набрала 2800 грам ваги, уже сама дихає. За словами медиків, ще формуються зір, слух, легені. За дівчинкою будуть спостерігати періодично невропатолог та окуліст.

Мама Катерина розповідає, що Даринка народилася дуже крихітною, голівка поміщалася в долоню. Це уже шоста дитина у сім'ї Терлецьких. Мама увесь час молилася у лікарні, щоб із донечкою все було добре.

Передчасно народжену з коронавірусом донечку священика УКУ виписали з лікарні - фото 66240

 

Батько Даринки о.Петро Терлецький плакав від щастя, забираючи немовля додому.

Нагадаємо, 37-річна дружина львівського священника з УКУ Петра Терлецького Катерина на коронавірус захворіла ще 14 листопада. Тиждень вона лікувалася вдома, а коли стан погіршився – її госпіталізували. З 20 листопада жінка лежала у львівському міському пологовому будинку №1, що на вул. Мечникова, тоді її перевели у лікарню швидкої допомоги.

У Катерини, яка була на сьомому місяці вагітності, через Covid-19 було ураження легень на понад 90%. Через критичний стан жінці провели кесаревий розтин. Донька Даринка народилася з вагою 1 230 грам. Її відразу реанімобілем перевели в реанімацію львівської обласної лікарні. Медики почали боротися за життя матері та немовляти. Вийшовши із критичного стану, Катерина передала чоловікові записку «Я вас люблю і витримаю все».

Редакція РІСУ вітає родину Терлецьких і бажає подальшої Божої опіки.