• Головна
  • Новини
  • Петро Порошенко заявив про атаки Росії на Українську армію, віру та мову...

Петро Порошенко заявив про атаки Росії на Українську армію, віру та мову

27.08.2019, 09:28
Петро Порошенко заявив про атаки Росії на Українську армію, віру та мову - фото 1
Петро Порошенко заявляє про спроби здійснення атак з боку держави-агресора в інформаційному просторі, зокрема атаки на армію, віру та мову.

Порошегко.jpgПетро Порошенко заявляє про спроби здійснення атак з боку держави-агресора в інформаційному просторі, зокрема атаки на армію, віру та мову.

"На жаль, наразі ми маємо величезну кількість атак, зокрема з боку держави-агресора, в інформаційному просторі. Це є елементом гібридної війни". Про це п’ятий Президент України  сказав в  Інтерв'ю телеканалу "Україна", повідомляє Інтерфакс-Україна

"В умовах, коли скасовуються паради, знижується рівень соціальної захищеності українських військовослужбовців, чого не можна допустити, це вкрай небезпечно", - зазначив Порошенко, говорячи про "атаки на армію". 

"Атака на українську Церкву. Ви бачите, що до цього вже приєдналися правоохоронні та судові органи, зокрема, робиться спроба скасувати реєстрацію Православної Церкви України - єдиної Церкви української. Цього не можна допустити", - додав він. 

Також, за словами Порошенка, відбувається атака на українську мову: "Вже озвучуються плани скасувати квоти, закон про мову, плани впровадити, поки що в окремих регіонах, другу офіційну мову". 

"Це матиме руйнівні наслідки для держави", - підсумував Порошенко.