• Головна
  • Новини
  • Під час інавгурації Папи Євангеліє грецькою мовою читав український греко-католицький диякон із США...

Під час інавгурації Папи Євангеліє грецькою мовою читав український греко-католицький диякон із США

20.03.2013, 09:22
Під час інавгурації Папи Євангеліє грецькою мовою читав український греко-католицький диякон із США - фото 1
Під час інавгураційної Служби Божої, яку Папа Франциск очолив на площі Святого Петра у вівторок, 19 березня 2013 року, Святе Євангеліє читалось тільки грецькою мовою. Його зачитав український греко-католицький диякон із Стемфордської єпархії у США, що навчається у Папській грецькій колегії святого Атанасія в Римі.

Cтемфорд.JPGПід час інавгураційної Служби Божої, яку Папа Франциск очолив на площі Святого Петра у вівторок, 19 березня 2013 року, Святе Євангеліє читалось тільки грецькою мовою. Його зачитав український греко-католицький диякон із Стемфордської єпархії у США, що навчається у Папській грецькій колегії святого Атанасія в Римі.

Часопис «Сівач» Стемфордської греко-католицької єпархії, повідомляє, що диякон Валтер Волошин народився у Бразилії, в місті Прудентопіль, що в південному штаті Парана. Він належить вже до третього покоління українців в Бразилії. У 2003 році він прибувна навчання до США та закінчив філософські студії в семінарії Святого Василія Великого у Стемфорді, а від 2007 року, за благословенням Владики Павла Хомницького, ЧСВВ, навчається у Римі – спочатку в Папському університеті святого Томи Аквінського, а потім в академії Святого Альфонса, що є Інститутом морального богослов’я, перебуваючи у Папській грецькій колегії святого Атанасія. У жовтні 2011 року, на празник Покрова Пресвятої Богородиці, владика Павло Хомницький, ЧСВВ, єпарх Стемфордський, уділив йому дияконські свячення. Про це інформує Радіо Ватикан.