• Головна
  • Новини
  • Католики
  • УГКЦ
  • Побачила світ книга першого екзарха для українців греко-католиків в Італії владики Діонісія Ляховича «Слово тілом стало»...

Побачила світ книга першого екзарха для українців греко-католиків в Італії владики Діонісія Ляховича «Слово тілом стало»

01.07.2021, 20:27
Католики
Побачила світ книга першого екзарха для українців греко-католиків в Італії владики Діонісія Ляховича «Слово тілом стало» - фото 1
Напередодні 75-річного ювілею від дня народження владики Діонісія Ляховича, першого екзарха для українців греко-католиків в Італії, у видавництві «Нова Зоря» вийшла друком унікальна збірка його проповідей під назвою «Слово тілом стало».

Особливістю цього видання є те, що книга надрукована на екологічно дружньому папері, який не завдає шкоди навколишньому середовищу під час виробництва, використання та утилізації.

Це видання – це збірка духовних роздумів владики Діонісія над недільними та празничними літургійними текстами, які проповідник виголошував із різних нагод упродовж усіх років свого єпископського служіння. Посилаючись на Євангелія від Івана: «І Слово стало тілом, і оселилося між нами..» (Ів. 1, 14), автор у вступному слові обґрунтовує вибір назви книги, підкреслюючи, що проголошене Боже слово постійно воплочується в особистому та родинному, суспільному та церковному житті.

Усі проповіді, якими владика Діонісій ділиться з читачами, просякнуті глибокими богословськими знаннями та життєвою мудрістю. У своїх проповідях єпископ у світлі Божого слова розмірковує над різними актуальними темами. У духовних роздумах архиєрей говорить про священство і сім’ю, трудову міграцію, молодь, роль жінки у Церкві та багато інших тем, які покликані, збагачуючи внутрішній світ читача, допомогти налагодити глибокі та автентичні стосунки з Богом.

Книга складається з 5 розділів та 600 сторінок.

Унікальність та багатство книги «Слово тілом стало» полягає в тому, що це видання є не богословським трактатом чи підручником із біблійного богослов’я, а плодом особистої зустрічі автора із споконвічним Божим Словом – Сином Божим, якому преосвященний владика Діонісій посвятив усе своє життя. Саме тому адресатом видання є кожен, хто в житті щиро шукає особистої зустрічі із тим Божим Словом, яке для кожної людини є дорогою, правдою і життям.

Детальніше про книгу тут.