Побачила світ книжка про меценатську діяльність Митрополита УГКЦ Андрея Шептицького

01.08.2020, 12:48
Католики
Побачила світ книжка про меценатську діяльність Митрополита УГКЦ Андрея Шептицького - фото 1
До 155-літнього ювілею від дня народження праведного митрополита Андрея Шептицького у видавництві «Місіонер» побачила світ книжка «Кир Андрей - місія доброго самарянина».

Її автори - група дослідників спадщини митрополита Андрея - розповідають про соціально-харитативну та меценатську працю Мойсея українського народу. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

В одному із своїх послань Андрей Шептицький закликав: «Причиною наших невдач і усіх язв нашого церковного й національного життя є те, що християнство, вчення Євангелія замало відносимо до себе і замало передаємо його як святість душі... Євангеліє це дорога до неба, це життя без плями, без закидів, без пороків, це життя чисте, невинне, святе, в якому смертна людина зривається до того, щоб суперничати з небесними ангелами. Життя по Євангелію це надприродне життя Божої благодати, це життя Божої любові й жертви для Бога, або одним словом: це життя, в якому людина шукає і змагає до святости» (Андрей Шептицький, послання «Про виховання») .

У книжці представлений чудовий приклад праці та жертви для добра нашого народу. До групи авторів увійшли: о. Полікарп Марцелюк, о. д-р Августин Баб'як, д-р Оксана Пасіцька, Ольга Михайлюк.

Книжка для широкого кола читачів, які цікавляться історією життя та діяльності Андрея Шептицького.