Пожежу у храмі РКЦ на Львівщині ліквідовано: є постраждалі

Пожежу у храмі РКЦ на Львівщині ліквідовано: є постраждалі - фото 1
Рятувальникам вдалося ліквідувати пожежу у храмі св.Терези від Дитяти Ісуса, що у Брюховичах неподалік Львова.  Серед постраждалих — двоє чоловіків, які отримали опіки першого ступеня, але відмовилися від госпіталізації.

Про це інформує CREDO.

Внаслідок пожежі повністю обвалився дах будівлі. Всередині храму тривали ремонтно-будівельні роботи, тож у ньому ще не було вівтарів та ікон. Богослужіння відбувалися у каплиці під храмом, яка від вогню не постраждала. Адже це новозбудований храм, який був освячений у 2019 році.

Після того, як пожежникам вдалося загасити полум’я, єпископу Едварду Каві та священикам дозволили спуститися у каплицю та забрати у безпечне місце Пресвяті Дари, а також літургійні книги та посуд.

Самі ж рятувальники виносили техніку та інші предмети, які вціліли після пожежі.

Причини виникнення займання та що саме зайнялося буде встановлювати слідство.

Як РІСУ повідомляла, пожежа розпочалася о 13.45 і тривала понад дві години. На місці працювало 11 пожежно-рятувальних автомобілів, дві швидкі та наряди поліції. Близько 16.00 год. обвалився дах храму. На момент обвалу рятувальники, які перебували всередині, знаходилися у відносно безпечних місцях, тому не постраждали. Зараз пожежно-рятувальна служба завершує свою роботу, оцінюються матеріальні втрати.