• Головна
  • Новини
  • Представник УПЦ бере участь в роботі Міжнародного християнського мирного скликання на Ямайці...

Представник УПЦ бере участь в роботі Міжнародного християнського мирного скликання на Ямайці

19.05.2011, 10:05
У ході форуму, який зібрав більше трьох тисяч делегатів із більш ніж 120 країн світу, будуть підведені результати оголошеного в 2001 році Всесвітньою Радою Церков Десятиліття за подолання насильства.

З 18 по 24 травня в столиці острова Ямайка місті Кінгстоні проходить Міжнародне християнське мирне скликання. З благословення Митрополита Київського і всієї України Володимира Українську Православну Церкву на цьому міжхристиянському заході представляє секретар Відділу зовнішніх церковних зв’язків протоєрей Миколай Данилевич.

Делегацію Російської Православної Церкви на цьому форумі очолює Голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків митрополит Волоколамський Іларіон. Про це повідомляє офіційний сайт УПЦ.

Мирне скликання проходить під егідою Всесвітньої Ради Церков. Засідання проходять на базі Вест-Індійського університету міста Кінгстону. У ході форуму, який зібрав більше трьох тисяч делегатів із більш ніж 120 країн світу, будуть підведені результати оголошеного в 2001 році Всесвітньою Радою Церков Десятиліття за подолання насильства.