Предстоятель ПЦУ привітав американців з Днем незалежності

Предстоятель ПЦУ - фото 1
Предстоятель ПЦУ
Предстоятель ПЦУ Епіфаній привітав американців з Днем незалежності та запросив їх відвідати Україну.

Про це першоєрарх написав у себе на Фейсбуці.

"Сьогодні передаю теплі вітання нашим братам і сестрам у Христі та усім громадянам США, хто відзначає 244-ту річницю Незалежності їхньої країни. Америку недарма називають країною свобод, прав і можливостей, і в цьому я переконався минулоріч, здійснивши свій перший, як Предстоятель Православної Церкви України, візит до Сполучених Штатів Америки", - зазначив він.

Митрополит Епіфаній зауважив, що при заснуванні США в основу було покладено розуміння та повага до Божого Закону, а також до невід’ємних прав людини, наданих їй Творцем, – права на життя та свободу.

"І цей дух поваги та свободи я відчув і під час спільного богослужіння у Соборі Святої Трійці в Нью-Йорку, де звучала молитва і українською, і англійською, і грецькою мовами, а також під час нагородження мене шанованою відзнакою – «Нагородою патріарха Афінагора з прав людини» («Athenagoras Human Rights Award»), і під час численних зустрічей з духовенством, громадськими діячами, представниками міжнародних організацій, державних інституцій Америки, українською діаспорою", - підкресли він.

"Вітаючи усіх американців з їхнім великим державним святом, Днем незалежності, бажаю подолання сучасних викликів й протиріч, мирного, процвітаючого майбутнього, нових досягнень та всіх благ. Також бажаю якнайшвидшого завершення пандемії і гостинно запрошую до нас в Україну, державу з тисячолітньою історією, багатими культурними й духовними традиціями та привітними й щирими людьми!", - наголосив Предстоятель ПЦУ.